Úvod » Veřejné ozvučení » Sestava 100V ozvučení 1


        

Sestava 100V ozvučení 1

Sestava

novinka akce

 

 


Cena:14710Kč

Sestava 100V ozvučení vhodná pro venkovní prostory (hřiště atd)

Obsahuje: ústřednu, dvě reprosoustavy a mikrofon

Moderní digitální (Class-D) rozhlasová ústředna (vše v jednom) pro všestranné ozvučení se zabudovaným tunerem FM, s MP3 přehrávačem z USB a SD, přehráváním MP3 přes BLUETOOTH a dálkovým ovladačem.
4 regulovatelné zónové výstupy.
Vstupy: 2x MIC (Jack 6,3 mm, MIC 1 - s funkcí paging,), 1x AUX IN (2x cinch), konektory pro připojení USB klíče a SD paměťové karty,
Výstupy: 4x 100 V, 70 V, 8-16 Ohm, 1x AUX OUT (2x cinch).
Hlavní hlasitost MASTER VOLUME, ovládání hlasitosti každého vstupu samostatně, 2-pásmové korekce (LOW, HIGH), ovládání hlasitosti každé zóny samostatně, LED indikace výstupní úrovně.
Ústředna je vhodná na ozvučení obecního rozhlasu, školního rozhlasu a zvonění, ozvučení kulturních sálů, restaurací a domů smutku.
Součástí balení je i FM anténa o délce 145 cm.

dvakrát 2-pásmovou soustavu pro volná prostranství, odolná proti vlhku a dešti IP66. Kvalitní reprodukce, provedení ABS plast osazená 6" basovým a 1" výškovým reproduktorem. Vhodná na fotbalová hřiště. Tento tlakový reproduktor má nastavitelný příkon: 50W / 25W / 12,5W pro 100V rozvody a 50W / 8ohm. Vyzařovací úhel: 90º horizontálně a 80° vertikálně.

Dynamický mikrofon je díky robustné konstrukci a preciznímu zpracování ideálním pro všestranné využití. Vysoká citlivost a kardoidní charakteristika pro optimální snímání poslouží výborně při zpěvu, mluveném slově nebo i při snímání hudebních nástrojů. Samozřejmostí je vestavěný přepínač zap/vyp. Celokovové provedení zajistí dlhodobou životnost mikrofonu. Dodáva se s kabelem XLR-Jack 4,5 m.